חברת 'גורן עמיר' מפעילה מערך משולב של פעילויות וכלים קריאטיביים, המציעים גישה ייחודית ויצירתית להתמודדות עם נושאים ובעיות מערך זה מבוסס על גישה הוליסטית אינטרדיסציפלינרית המכנסת תחתה את כל הפעילויות בעלות ההשפעה בזירה השיווקית, התקשורתית, הציבורית והכלכלית.

אנו מייצגים לקוחות מקשת רחבה של נושאים ביניהם: בריאות וביטחון, תקציב והקצבות, שירותים בינלאומיים ופיננסיים, אנרגיה וחקלאות, טכנולוגיה ותקשורת, חינוך או תחבורה. גורן עמיר מהווה עבור גופים וחברות מוטי רגולציה זרוע מקשרת למערכת הממשל הישראלית, תוך הבנה מלאה של מטרות החברה.

במערכת כלכלית עם רגולציה דינמית, אנחנו כאן כדי לחבר בין המגזרים השונים במשק לבין הרגולטור. נשאף להתבונן על הדברים ממעוף הציפור מבלי לפספס את הפרטים הקטנים: כידוע, ציפורים ניחנות בראיה חדה ומשובחת גם מגובה רב.

בתחום הרחב המשתרע בין הסקטור העסקי לבין המגזר הממשלתי-ציבורי, נדרשת מומחיות ייחודית שמאפשרת להבין כיצד ה"צד השני" חושב, תוך התאמה וקישור לנושאים הרלבנטיים לכל לקוח ולקוח. אנו מתמחים ברגולציה כלכלית, בנושאים הקשרים לפיקוח על מחירי מצרכים ושירותים, בהשפעת חקיקה על ענפי המשק השונים ועוד.

חברת drive הוקמה באוגוסט 2013 כדי לשבור את המודלים המאפיינים את חברות הפרסום.
אנחנו מאמינים שרעיון גדול אינו תלוי תקציב, אלא תלוי ביצירתיות ובאנשים מוכשרים. תכליתנו הינה ליצור רעיונות גדולים, לתקציבים קטנים וגדולים.
אצלנו אין הפרדה בין המדיה המסורתית למדיה הדיגיטלית, הקמפיין אצלנו מובל על ידי רעיון, ואת הרעיונות הגדולים אנחנו מוציאים לפועל בעזרת צוות מוכשר שיודע שאצלנו, דין סטריפ כדין קמפיין.
כל תוצר קריאייטיבי מגיע ללקוח מצוייד ברעיון משנה תודעה, ששובר את כללי המשחק ומייצר ללקוח את הערך שהוא מחפש.
הובלת פתרון וניהול משברים,פרסום, מיתוג ומיצוב ותוכן שיווקי בזירות השונות, הן המניע האמיתי של העובדים שלנו לקום בבוקר לעוד יום של טירוף במשרד.

אולי תקראו לנו משוגעים לדבר, אולי תקראו לנו חנונים, אבל הי, תסתכלו על התוצאות!

תפריט